Masaże

masaz goracymi kamieniami

Relaksacyjny zabieg masażu kamieniami łączy w sobie elementy akupresury, aromaterapii i termoterapii. Opiera się na teorii przepływu energii przez organizm. Połączenie ciepłych kamieni z odpowiednimi technikami masażu jest zbawienne dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu, relaksując i regenerując całe ciało.

 

 

masaz aromaterapeutyczny

Masaż aromaterapeutyczny łączy leczniczą moc dotyku z indywidualnymi właściwościami naturalnych olejków eterycznych, co działa na organizm odmładzająco i uzdrawiająco. Jest skuteczną metodą wprowadzania olejków do organizmu, które podczas masowania szybko przenikają przez skórę do układu krążenia wywołując reakcje miejscową i ogólną.

 

 

masaz antylellulitowy

Masaż antycellulitowy jest jednym z podstawowych zabiegów o potwierdzonej skuteczności w leczeniu cellulitu. Ma za zadanie usprawnić krążenie całego organizmu, a przede wszystkim miejsc gdzie nastąpiły zmiany, uelastycznić tkankę łączną i zmniejszyć obrzęki. Zmniejsza zastoje limfatyczne oraz wysięki, usuwa szkodliwe produkty przemiany materii, oczyszcza organizm z toksyn.

 

 

masaz sportowy

Masaż sportowy to masaż zmniejszający zmęczenie organizmu wynikłe na skutek aktywności fizycznej. Odpowiedni dla sportowców jak i osób uprawiających regularnie aktywność ruchową.

 

 

masaz ciazowy

Masaż ciążowy powoduje zmniejszenie napięć w odcinku lędzwiowo-krzyżowym, wynikających z przeciążeń na skutek zmieniającej się sylwetki i nawyków w poruszaniu się, - zmniejszenie dolegliwości bólowych w okolicy stawów biodrowych, kolanowych, skokowych z powodu zwiększającego się ciężaru ciała, - zmniejszenie występującej sztywności oraz niewielkich obrzęków w okolicach łydek i stawów skokowych, - zmniejszenie napięcia w okolicy szyi, karku oraz barków, - uelastycznienie rozciągającej się skóry ...

 

masaz relaksacyjny

Spokojny, delikatny masaż posiadający wspaniałe właściwości odstresowujące i relaksacyjne. Wpływa na poprawę samopoczucia na poziomie fizycznym oraz psychicznym, relaksując umysł i likwidując napięcie mięśni w przyjemny i łagodny sposób. Wspomaga leczenie nerwic, stanów lękowych oraz negatywnych skutków długotrwałego stresu.

 

 

masaz banka chinska

Popularna metoda walki z cellulitem. Polega na zassaniu tkanki podskórnej do wnętrza bańki i wytworzeniu podciśnienia. Celem zabiegu jest silne przekrwienie skóry oraz rozbijanie złogów tłuszczowych powodujących tzw. „skórkę pomarańczową”. Masaż najczęściej wykonywany jest na udach, pośladkach i brzuchu.

 

 

masaz klasyczny

Masaż klasyczny jest jednym ze sposobów upiększenia ciała, poprawienia elastyczności skóry i sprawności mięśni, a jego efektywność polega na wspomaganiu naturalnych funkcji organizmu. Wpływa pozytywnie na psychikę, daje ukojenie nerwom i usuwa uczucie zmęczenia.

 

 

masaz z peelingiem

Masaż ten pobudza ukrwienie skóry i poprawia jej jędrność oraz elastyczność. Peeling złuszcza komórki zrogowaciałego naskórka dzięki czemu skóra jest zaróżowiona i promienna oraz ułatwia jej wchłanianie substancji pielęgnacyjnych.

 

 

masaz modelujacy

Powinien być rozumiany jako zabieg wspomagający proces odchudzania, u którego podstaw leży dieta i ruch. Intensyfikację spalania tkanki tłuszczowej uzyskuje się stosując silne techniki przekrwienie. Podwyższenie temperatury ciała i zwiększenie przepływu krwi w tkankach przyspiesza procesy przemiany materii. Polecany szczególnie w celu likwidacji tkanki tłuszczowej z okolic brzucha, pośladków, bioder i ud, przyczynia się również do ogólnego spadku wagi.

 

 

UWAGA! Ta strona wykorzystuje cookies !

OK