Zabiegi

zabieg na cialo czekoladowy relaks

Zabieg na ciało Czekoladowy Relaks przeznaczony jest dla kobiet i mężczyzn wymagających głębokiego relaksu i odprężenia z zastosowaniem preparatów na bazie czekolady, które posiadają doskonałe właściwości rewitalizujące i odżywcze. Aromat czekolady sprawia, iż podczas zabiegu wyzwalają się hormony szczęścia a ciało i umysł doskonale wypoczywają.

 

 

Zabieg Soczysta Pokusa nawilzajaco - redukujacy cellulit

Zabieg nawilżająco - redukujący cellulit, intensywnie nawilżający i odżywczy. Przeznaczony dla skóry zanieczyszczonej oraz niedotlenionej. Dzięki zawartych w preparatach ekstraktach z soczystego arbuza, które wykazują działanie antyoksydacyjne, ciało oczyszcza się i głęboko relaksuje. Podczas zabiegu wykonywany jest aromatyczny peeling, maska, oraz masaż całego ciała.

 

 

Guarana slim zabieg ujedrniajaco - orzezwiajacy na cialo

Aromatyczny zabieg antycellulitowy, ujędrniająco - orzeźwiający zabieg na ciało, o zniewalającym zapachu soczystych, tropikalnych owoców. Polecany dla wszystkich potrzebujących szybkiego odprężenia, regeneracji sił oraz pragnących poprawić sylwetkę. Celem zabiegu jest zwiększenie ...

Japonski rytual relaksujaco - odmladzajacy na cialo

Zabieg na ciało relaksująco - odmładzający Japoński Rytuał to aromatyczna podróż do kraju kwitnącej wiśni. Aksamitnie wygładzający i nawilżający. Ekstrakt z wiśni oraz olej ryżowy przeciwdziałają skutkom przedwcześnie starzejącej się skóry, ujędrniają oraz wzmacniają ją. Podczas zabiegu wykonywany jest aromatyczny wiśniowy peeling, maska, oraz masaż całego ciała olejem o również przyjemnym wiśniowym aromacie.

 

UWAGA! Ta strona wykorzystuje cookies !

OK