KONTAKT:   tel. +48 691 619 173

e-mail: gabinet@masazwroclaw.pl

Witam Cię w moim

Gabinecie Masażu we Wrocławiu

Nazywam się Anna Jedyńczuk Jestem absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, którą ukończyłam z wyróżnieniem w 2006 r. ze specjalizacją instruktorską z odnowy biologicznej.

 

Ukończyłam kursy:

  • Masaż klasyczny

  • Masaż Gorącymi Kamieniami
  • Kinezjotaping KT1/KT2
  • Autorski kurs DMA Dynamiczny Masaż Antycellulit w Instytucie Bodywork Szczotka & Mikuła w Poznaniu
  • Masaż Kobido – Japoński Nieinwazyjny Lifting Twarzy
  • Certyfikat TanExpert, uprawniający do przeprowadzania zabiegów opalania natryskowego

 

Specjalizuję się w technikach masażu klasycznego.  Wykonuję masaże relaksacyjne, sportowe, modelujące sylwetkę, powysiłkowe. Przyszłym mamom polecam masaż dla kobiet w ciąży, który stanowi wspaniały relaks i wzmocnienie kondycji przed porodem.

 

Masaż to moja pasja, dlatego mam nieszablonowe podejście do tej formy terapii. W moim gabinecie masażu i odnowy ciała znajdziesz przede wszystkim profesjonalne, i co dla mnie najważniejsze, indywidualne podejście do każdego z Klientów.

 

Różne odmiany masaży i zabiegów na ciało dobieram według potrzeb i celów, które chcemy wspólnie osiągnąć. Największą satysfakcję przynosi mi uśmiech na twarzach zadowolonych Klientów, dlatego u mnie poczujesz atmosferę ciepła i szacunku.

 

Zapraszam gorąco! Zadzwoń lub napisz do mnie, ustalimy termin wizyty i zakres współpracy.

Wybierz mój Gabinet Masażu, bo warto

Zacznijmy od rozmowy

Każdy Klient jest dla mnie wyjątkowy. Przed masażem przeprowadzam konsultację. Znajomość Twoich wymagań pomoże mi wykluczyć potencjalne przeciwwskazania. Wszystko po to, abyś mógł jak najpełniej doświadczyć efektów masażu.

Czy chcesz wiedzieć, jak dbać o siebie każdego dnia?

Podczas wizyty pokażę Ci jak zadbać o siebie. Nauczysz się zwracać uwagę na wymagania swojego organizmu i cieszyć się dobrym samopoczuciem przez cały dzień, a nie tylko po masażu.

Jesteś dla mnie wyjątkowy

Do wszystkich moich Klientów podchodzę rzetelnie. Uważam, że moja praca wpłynie nie tylko na Twoje samopoczucie fizyczne, ale również na Twoją duszę, energię i myśli. Wykonuję uważny, skoncentrowany masaż, abyś mógł doświadczyć terapeutycznej mocy całego procesu.

Poznaj mój Gabinet, w którym zadbamy o Twoje zdrowie

Gabinet znajduje się na Krzykach we Wrocławiu przy ul. Krzyckiej 74 w odległości kilkunastu minut pieszo od Parku Klecińskiego. Usytuowany jest na cichej i kameralnej prywatnej posesji.

Bezpośrednio na miejscu znajduje się parking samochodowy dla Klientów. W pobliżu zlokalizowany jest przystanek autobusowy (linie: 107,136,133, D) i tramwajowy (linie: 17,7).
 

Serdecznie zapraszam!

Opinie moich zadowolonych Klientów

Dorota Stachorzecka

Chodzę na masaż do Ani i jest świetna, profesjonalna!!! Pełen relaks i uśmiechnięta obsługa - nic dodać, nic ująć :)

Kasia Dębiec

Profesjonalne podejście do klienta i świetna atmosfera wprowadzają w niesamowity nastrój, Ania przesympatyczna - delikatna kobieta z mega powerem, dla mnie master level!
 

Sylwia Pol

Mistrzostwo świata! Od dziś mój ulubiony gabinet!!!! Polecam z całego serducha!!! Pani Aniu, jeszcze raz dziękuję i do zobaczenia.

ZOBACZ WIĘCEJ OPINII

Podaruj zabieg bliskiej osobie

Zaproszenie na zabieg lub masaż dla bliskiej osoby może być pięknym prezentem na wiele okazji. Może to być jeden zabieg lub kilka połączonych, dających bardziej kompleksowy rezultat.

 

Jeśli nie wiesz, który masaż lub zabieg będzie odpowiedni, wspólnie ustalimy szczegóły. Zadzwoń lub napisz do mnie - chętnie doradzę,

a zaproszenie odbierzesz w moim gabinecie. 

KONTAKT

Gabinet Masażu Anna Jedyńczuk 

ul. Krzycka 74, 53-020 Wrocław

 

NIP 884 262 99 84

 

www.masazwroclaw.pl

gabinet@masazwroclaw.pl

tel. +48 691 619 173

Gabinet czynny jest od poniedziałku do piątku.
 

Terminy i godziny wizyt ustalane są indywidualnie telefoniczne lub poprzez sms/e-mail.

 

 

Polityka prywatności